1539 - Spilkum skål burkar glas

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPILLKUM, SKÅL, BURKAR, 7 delar, klart respektive grönt glas med omvikt kant, 1800-/1900-tal, höjder upp till ca 28, Ø upp till 25 cm

Bruksslitage

787157

2020-08-23