Senjugend

Senjugend
Senjugend
Senjugend
Senjugend
Senjugend
Senjugend

Såld för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

LOCKDOSOR, 2 st, FAT PÅ FOT, tenn, senjugend, 1920/30-tal, naturalistisk dekor, hamrade ytor en lockdosa med dekor av pärlstav, höjd 7-8,5 cm.

Slitage, bucklor.

787161

2020-08-09