1540 - Speglar

1540 - Speglar
1540 - Speglar

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

800 SEK

SPEGLAR, 2 st, 1 spegel i rokokostil, träskuren, bronserad, 2000-tal, ca 70 x 80 cm, 1 spegel med bronserad dekor i pastellage, tidigt 1900-tal, eklektisk stil, ca 55 x 62 cm

Bruksspår respektive slitage / avslag

787162

2020-08-23