Bert-Håge Häverö litografier
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): (4), komplett ur mappen "Sommaren i Stockholm, Båtar och Folkliv vid Stadens Vatten", signerade Bert Håge Häverö samt EA färglitografi, ca 43x54 cm
Ej examinerade ur ram
787177
2020-06-25