Hylla

Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla
Hylla

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HYLLA ,1900-talets mitt, rotfanér, höjd ca 100, bredd 175, samt djup 27 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

787183

2020-06-25