Spegel med konsolbord Karl Johan

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL MED KONSOLBORD, Karl Johan, 1800-tal, mahogny, delvis förgylld dekor, höjd på konsolbord ca 83, 80x40, mått på spegel ca 160x75 cm

Bruks och åldersrelaterat sltage

787190

2020-07-03