Munkstolar 4 st

Munkstolar 4 st
Munkstolar 4 st
Munkstolar 4 st
Munkstolar 4 st
Munkstolar 4 st
Munkstolar 4 st
Munkstolar 4 st
Munkstolar 4 st
Munkstolar 4 st
Munkstolar 4 st

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 3+1, s.k. munkstolar, 1900-talets andra hälft, betsad ek, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage

787192

2020-06-29