Fåtöljer 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

INGEMAR THILLMARK, "Läckö hög", fåtöljer, 1 par, OPE, 1900-talets andra hälft, betsad bok, djuphäftad klädsel i buffelskinn, klädda knappar, etikettmärkning, sitthöjd ca 40 cm

Slitage

787193

2020-06-28