Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOKHYLLA , 1900-talets första hälft, Karl Johan-stil, fanérad i mahogny, främre fotavslut o form av lejontassar, höjd ca 128, 127x38
Delvis blekt, ytskador
787195
2020-06-28
Gör en kostnadsfri värdering här