Bokhylla Karl Johan-stil

Bokhylla Karl Johan-stil
Bokhylla Karl Johan-stil
Bokhylla Karl Johan-stil
Bokhylla Karl Johan-stil
Bokhylla Karl Johan-stil
Bokhylla Karl Johan-stil
Bokhylla Karl Johan-stil
Bokhylla Karl Johan-stil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOKHYLLA , 1900-talets första hälft, Karl Johan-stil, fanérad i mahogny, främre fotavslut o form av lejontassar, höjd ca 128, 127x38

Delvis blekt, ytskador

787195

2020-06-28