Soffa/ pinnsoffa Wörts för IKEA

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK WÖRTS, soffa/ pinnsoffa, IKEA, 1900-talets andra hälft, björk, sitthöjd ca 42, längd 134 cm

Sits med omfattande slitage

787196

2020-06-28