Hans-Agne Jakobsson taklampa
Klubbat för:
160 EUR
Arviointi
200 EUR
Kuvaus
HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa, Markaryd, 1960-tal, stomme av mässing med sex kupor i pressglas, höjd 68 cm, diameter 52 cm
Billnäs goes online
Kuntoraportti
Lätt slitage
787200
Päivämäärä:
2020-07-04