Ray Stalje

Ray Stalje
Ray Stalje
Ray Stalje
Ray Stalje

Såld för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAY STALJE (född 1947), olja på duk, komposition utan titel, osignerad, bildmått 115x100 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

787212

2020-08-06