Ray Stalje oljemålning

Ray Stalje oljemålning
Ray Stalje oljemålning
Ray Stalje oljemålning
Ray Stalje oljemålning

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAY STALJE (född 1947): Figurkomposition , olja på duk, ej signerad, 130 x 150 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

787213

2020-08-06