Ray Stalje

Ray Stalje
Ray Stalje
Ray Stalje
Ray Stalje

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RAY STALJE (född 1947), olja på duk, "Resa i farled", osignerad, bildmått 145x115 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Framstår i gott skick

787214

2020-08-06