Ray Stalje

Ray Stalje
Ray Stalje
Ray Stalje
Ray Stalje

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

RAY STALJE (född 1947), olja på duk, komposition utan titel, signerad, bildmått 90x70 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Framstår i gott skick

787219

2020-08-06