Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
800 SEK
RAY STALJE (född 1947), olja på duk, komposition utan titel, signerad, bildmått 92x85 cm.
Ingår i tema "Ray Stalje".
Framstår i gott skick
787221
2020-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här