Axel Theodor Kulle oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL THEODOR KULLE (1882-1964): tillskriven, Skogsglänta, osignerad, olja på duk, 53x53 cm

787224

2020-06-28