Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
800 SEK
RAY STALJE (född 1947), olja på duk, komposition utan titel, osignerad, bildmått 90x70 cm.
Ingår i tema "Ray Stalje".
787225
2020-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här