Paolo Carosone oljemålning
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PAOLO CAROSONE (Italien, född 1941), "Now love might enjoy it´s play, and nother disturb octave of it´s run", signerad a tergo Paulo Carosone, Copenhagen -66, olja på duk, ca 61x50 cm
Utställd på Galerie Leger, Malmö
787226
2020-06-30