Paolo Carosone oljemålning

Paolo Carosone oljemålning
Paolo Carosone oljemålning
Paolo Carosone oljemålning
Paolo Carosone oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

PAOLO CAROSONE (Italien, född 1941), "Now love might enjoy it´s play, and nother disturb octave of it´s run", signerad a tergo Paulo Carosone, Copenhagen -66, olja på duk, ca 61x50 cm

Utställd på Galerie Leger, Malmö

787226

2020-06-30