Wilhelm Kåge ytterfoder

Wilhelm Kåge ytterfoder
Wilhelm Kåge ytterfoder
Wilhelm Kåge ytterfoder
Wilhelm Kåge ytterfoder
Wilhelm Kåge ytterfoder
Wilhelm Kåge ytterfoder

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILHELM KÅGE,"Carrara", ytterfoder, 4 st, stengods, Gustavsberg, dekor med ränder, stämplade undertill, 10-15, diameter 12-20 cm

Bruksslitage, beläggningar

787230

2020-06-28