Ray Stalje oljemålning

Ray Stalje oljemålning
Ray Stalje oljemålning
Ray Stalje oljemålning
Ray Stalje oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

800 SEK

RAY STALJE (född 1947): Komposition i grått, lila och svart, olja på duk, ej signerad, 60 x 80 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

787233

2020-08-06