Klubbat för:
Osåld
Utropspris
800 SEK
RAY STALJE (född 1947): Komposition i grått, lila och svart, olja på duk, ej signerad, 60 x 80 cm.
Ingår i tema "Ray Stalje".
787233
2020-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här