Ray Stalje oljemålning

Ray Stalje oljemålning
Ray Stalje oljemålning
Ray Stalje oljemålning
Ray Stalje oljemålning

Såld för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

RAY STALJE (född 1947): Komposition i rött, blått, grönt och svart, olja på duk, ej signerad, 73 x 60 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

787247

2020-08-06