Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
800 SEK
RAY STALJE (född 1947): Komposition i rött, blått, lila och svart, olja på duk, ej signerad, 73 x 60 cm.
Ingår i tema "Ray Stalje".
787248
2020-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här