Ray Stalje oljemålning

Ray Stalje oljemålning
Ray Stalje oljemålning
Ray Stalje oljemålning
Ray Stalje oljemålning

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAY STALJE (född 1947): Komposition i blått, grått och grönt, olja på duk, ej signerad, 95x 70 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

787249

2020-08-06