Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RAY STALJE (född 1947): Komposition i blått, grått och grönt, olja på duk, ej signerad, 95x 70 cm.
Ingår i tema "Ray Stalje".
787249
2020-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här