Ray Stalje oljemålning

Ray Stalje oljemålning
Ray Stalje oljemålning

Såld för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

RAY STALJE (född 1947): Komposition i rött, gult och orange, olja på duk, ej signerad, 65 x 70 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

787251

2020-08-06