Ray Stalje
Closed
2020-08-06
787253
| Sold for | 850 SEK |
| Estimate | 800 SEK |
RAY STALJE (född 1947), olja på duk, komposition utan titel, osignerad, bildmått 73x60 cm.
Ingår i tema "Ray Stalje".
Framstår i gott skick