Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
800 SEK
RAY STALJE (född 1947), olja på duk, komposition utan titel, osignerad, bildmått 73x60 cm.
Ingår i tema "Ray Stalje".
Framstår i gott skick
787253
2020-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här