Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKULPTUR, 1900-talets mitt, i form av huvud, gips, på träsockel, höjd ca 47, sockelns mått ca 18,5x18,5 cm
Smärre slitage på sockel, huvudet sitter inte fast på sockeln
787254
2020-06-27
Gör en kostnadsfri värdering här