Gipsskulptur

Gipsskulptur
Gipsskulptur
Gipsskulptur
Gipsskulptur
Gipsskulptur
Gipsskulptur
Gipsskulptur
Gipsskulptur
Gipsskulptur
Gipsskulptur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, 1900-talets mitt, i form av huvud, gips, på träsockel, höjd ca 47, sockelns mått ca 18,5x18,5 cm

Smärre slitage på sockel, huvudet sitter inte fast på sockeln

787254

2020-06-27