Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets slut, fyra hyllplan varav 3 i glas, nyckel finns, betsad björk, höjd ca 192 samt 95x35 cm
Smärre slitage
787273
2020-06-30