Pump i gjutjjärn

Pump i gjutjjärn
Pump i gjutjjärn
Pump i gjutjjärn
Pump i gjutjjärn
Pump i gjutjjärn
Pump i gjutjjärn
Pump i gjutjjärn
Pump i gjutjjärn
Pump i gjutjjärn
Pump i gjutjjärn
Pump i gjutjjärn
Pump i gjutjjärn
Pump i gjutjjärn
Pump i gjutjjärn
Pump i gjutjjärn
Pump i gjutjjärn

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÅRDSPUMP, 1900-talets första hälft, gjutjärn, märkt AHG, höjd ca 108 cm

Bruksslitage

787279

2020-06-27