Ray Stalje pastell

Ray Stalje pastell
Ray Stalje pastell

Såld för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

RAY STALJE (född 1947): Komposition i rött, gult och grönt, pastell, signerad och daterad 91, bildstorlek 36,5 x 43,5 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

787285

2020-08-06