Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
800 SEK
RAY STALJE (född 1947): Komposition i rött, gult och grönt, pastell, signerad och daterad 91, bildstorlek 36,5 x 43,5 cm.
Ingår i tema "Ray Stalje".
787285
2020-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här