Bing & Grøndahl

Bing & Grøndahl
Bing & Grøndahl

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BING OCH GRÖNDAHL, figurin av porslin, 1900-talets andra hälft, föreställande HC Andersen läsande ur bok för liten flicka, stämplad och signerad med modellnummer 2037. Höjd ca 23 cm

Smärre slitage

787286

2020-06-27