Andreas Wargenbrandt skulptur gjutjärn
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Dalahäst, svartpatinerat gjutjärn, monogramsignerad och daterad 2007, ca 33x33 cm
Kuntoraportti
787289
Päivämäärä:
2020-06-29