Ursula Krause-Oehme akvarell

Ursula Krause-Oehme akvarell
Ursula Krause-Oehme akvarell
Ursula Krause-Oehme akvarell
Ursula Krause-Oehme akvarell

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

KRAUSE-OEHME, Ursula (Tyskland född 1932): Stilleben, signerad och daterad -1982, akvarell, mått ca 60x40 cm

Ej examinerad ur ram

787294

2020-06-27