Hockeyutrustning

Hockeyutrustning
Hockeyutrustning
Hockeyutrustning
Hockeyutrustning
Hockeyutrustning
Hockeyutrustning
Hockeyutrustning
Hockeyutrustning
Hockeyutrustning
Hockeyutrustning
Hockeyutrustning
Hockeyutrustning

Klubbat för:

450 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

HOCKEYUTRUSNING, 1900-tal, parti (6 dlr), bestående av 1 par hockeyhandskar samt 1 par målvaktshandskar av skinn, 3 st hockeyhjälmar av plast, en hjälm av skinn, har enligt uppgift tillhört Kurre Svensson, märkt "Kurre"

Kuntoraportti

Bruks- och åldersrealterat slitage

787297

Päivämäärä:

2020-06-27