Hockeyutrustning
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
HOCKEYUTRUSNING, 1900-tal, parti (6 dlr), bestående av 1 par hockeyhandskar samt 1 par målvaktshandskar av skinn, 3 st hockeyhjälmar av plast, en hjälm av skinn, har enligt uppgift tillhört Kurre Svensson, märkt "Kurre"
Kuntoraportti
Bruks- och åldersrealterat slitage
787297
Päivämäärä:
2020-06-27