José Luis Sanchez Skulptur

José Luis Sanchez  Skulptur
José Luis Sanchez  Skulptur
José Luis Sanchez  Skulptur
José Luis Sanchez  Skulptur
José Luis Sanchez  Skulptur
José Luis Sanchez  Skulptur
José Luis Sanchez  Skulptur
José Luis Sanchez  Skulptur
José Luis Sanchez  Skulptur
José Luis Sanchez  Skulptur
José Luis Sanchez  Skulptur
José Luis Sanchez  Skulptur

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOSÉ LUIS SANCHEZ (född 1926): Utan titel, skulptur, signerad JL SANCHEZ, numrerad 1000/114, brons, sockel av plexiglas, total höjd ca 13,5 cm

Repor på sockeln

787298

2020-06-27