José Luis Sanchez skulptur

José Luis Sanchez skulptur
José Luis Sanchez skulptur
José Luis Sanchez skulptur
José Luis Sanchez skulptur
José Luis Sanchez skulptur
José Luis Sanchez skulptur
José Luis Sanchez skulptur
José Luis Sanchez skulptur
José Luis Sanchez skulptur
José Luis Sanchez skulptur

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOSÉ LUIS SANCHEZ (född 1926): Utan titel, skulptur, signerad JL SANCHEZ, numrerad 1000/900, brons, sockel av marmor, total höjd ca 19 cm

Smärre repor på sockeln

787299

2020-06-27