Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LENNART LARSSON (1922-2007) kustmotiv, signerad L Larsson samt daterad 43, olja på pannå, bildmått 61x50 cm
787307
2020-06-27
Gör en kostnadsfri värdering här