Ray Stalje

Ray Stalje
Ray Stalje
Ray Stalje
Ray Stalje

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAY STALJE (född 1947), olja på duk, "Kåkar" eller "Skymningshus", signerad, daterad -02, bildmått 60x73 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Framstår i gott skick

787321

2020-08-06