Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RAY STALJE (född 1947), olja på duk, "Kåkar" eller "Skymningshus", signerad, daterad -02, bildmått 60x73 cm.
Ingår i tema "Ray Stalje".
Framstår i gott skick
787321
2020-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här