Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
RAY STALJE (född 1947): Komposition i rött, lila och blått, olja på duk, signerad, 81x 65 cm.
Ingår i tema "Ray Stalje".
787323
2020-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här