Utomhuslampor Itsu 1940/50-tal

Klubbat för:

400 EUR

Utropspris

400 EUR

UTOMHUSLAMPOR 2 st, Itsu 1940/50-tal patinerat koppar och aluminium, vita glashuvar, 30 x 30 cm, höjd 24 cm

Billnäs goes online

Slitage, patinerad

787330

2020-07-04