Klubbat för:
400 EUR
Utropspris
400 EUR
UTOMHUSLAMPOR 2 st, Itsu 1940/50-tal patinerat koppar och aluminium, vita glashuvar, 30 x 30 cm, höjd 24 cm
Billnäs goes online
Slitage, patinerad
787330
2020-07-04
Gör en kostnadsfri värdering här