Rsy Stalje oljemålning

Rsy Stalje oljemålning
Rsy Stalje oljemålning
Rsy Stalje oljemålning
Rsy Stalje oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

RAY STALJE (född 1947): Komposition i brunt, gult och svart, olja på duk, ej signerad, 84 x 60 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

787332

2020-08-06