Urna

Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna
Urna

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

URNA md lock, 1900-tal, Kina, polykrom dekor, signerad undertil, höjd cav 33 cm

787335

2020-06-25