Ray Stalje

Ray Stalje
Ray Stalje
Ray Stalje
Ray Stalje

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

800 SEK

RAY STALJE (född 1947), olja på duk, komposition utan titel, osignerad, bildmått 60x84 cm.

Ingår i tema "Ray Stalje".

Ställvis krackelyr, möjligen ursprunglig

787337

2020-08-06