Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VAS, BURK, STOP, tenn, 1900-talets första hälft, bl.a GAB, höjd 15-26 cm
Vas med lagad fot, stötskador, spricka
787344
2020-06-28
Gör en kostnadsfri värdering här