Vas mm i tenn

Vas mm i tenn
Vas mm i tenn
Vas mm i tenn
Vas mm i tenn
Vas mm i tenn
Vas mm i tenn
Vas mm i tenn
Vas mm i tenn

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, BURK, STOP, tenn, 1900-talets första hälft, bl.a GAB, höjd 15-26 cm

Vas med lagad fot, stötskador, spricka

787344

2020-06-28