1545 - Bestick Thebe

1545 - Bestick Thebe
1545 - Bestick Thebe
1545 - Bestick Thebe
1545 - Bestick Thebe
1545 - Bestick Thebe
1545 - Bestick Thebe

Såld för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

FOLKE ARSTRÖM, Thebe, bestick, 65 delar, bestående av 24 knivar med kort blad, 24 gafflar, 15 matskedar och 2 smörknivar, Gense, omkring 1900-talets mitt, längd 17 - 18,5 cm

Bruksslitage

787352

2020-08-23