Klubbat för:
1 350 EUR
300 EUR
WILHO SJÖSTRÖM (1873-1944), otydligt signerad, stryrketränare, olja på duk, 135x63 cm
Billnäs goes online
oinramad, beskuren
787354
2020-07-04