Wilho Sjöström oljemålning

Wilho Sjöström oljemålning
Wilho Sjöström oljemålning
Wilho Sjöström oljemålning
Wilho Sjöström oljemålning

Klubbat för:

1 350 EUR

300 EUR

WILHO SJÖSTRÖM (1873-1944), otydligt signerad, stryrketränare, olja på duk, 135x63 cm

Billnäs goes online

oinramad, beskuren

787354

2020-07-04