Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HERRBYRÅ, nyrenässans, 1800-talets slut, sju lådor, fanérad i valnöt och valnötsrot, skuren dekor, bredd 65 cm, djup 49 cm, höjd ca 138 cm.
Bruksslitage, mindre fanerskador.
787357
2020-06-26
Gör en kostnadsfri värdering här